Podlodowe Mistrzostwa Koła

PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA

W niedzielę 4 marca 2018roku, na żwirowni Janki Młode koło Grodziska, zostały rozegrane “Podlodowe Mistrzostwa Koła”.    Organizatorem zawodów było Koło PZW Nr 64 w Ostrowi Mazowieckiej. W zawodach wzięło udział 18 zawodników, którzy po krótkiej odprawie przystąpili do rywalizacji.

Zawody zostały rozegrane w jednej 3 godzinnej turze, mimo sprzyjającej pogody ryby były chimeryczne i trudne do zlokalizowania. W przeważającym stopniu wyniki zawodników budowały drobne płotki, ale trafiały się również przeszło trzydziestocentymetrowe okonie.

Po zakończeniu zmagań przystąpiono do ważenia ryb i podsumowania wyników, a zawodnicy w tym czasie posilili się ciepłym posiłkiem.

Najlepszym zawodnikiem z wynikiem 780g okazał się Paweł Kania z klubu WOKS “Wodnik”, drugie miejsce zajął Kamil Pałubiński, a trzecie Grzegorz Siedlecki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za sportową i miłą atmosferę podczas zawodów i zapraszamy za rok!!!

1. Miejsce Kania Paweł Klub WOKS “Wodnik” 780g
  2. Miejsce Pałubiński Kamil 600g