Sprawozdanie Z otwartych zawodów spinningowych „XVIII MISTRZOSTWA OSTROWI MAZOWIECKIEJ”

W dniu 22 lipca 2018 roku odbyły się „XVIII Mistrzostwa Ostrowi Mazowieckiej” w kategorii spinningowej, organizowane przez Zarząd Koła Nr 64 w Ostrowi Mazowieckiej.

Udział wzięło 59 zawodników, w tym 3 panie,  z następujących miejscowości:

Ostrów Mazowiecka, Małkinia,  Komorowo, Mińsk Mazowiecki, Szczytno, Ostrołęka, Gostynin i Siemiatycze, Warszawa, Zegrze i Józefów.

Zawody odbyły się w jednej 5 turze, oczywiście na „żywej rybie”. Sędziowie na łódkach podpływali do zawodnika, mierzyli rybę, która natychmiast wracała do wody. Pomimo upału zawodnicy toczyli bój o Puchar i tytuł Mistrza .

Po podsumowaniu wyników przez Komisję Sędziowską w składzie kol. Sommer Leszek, kol. Galas Grażyna oraz kol. Świerżyński Krzysztof okazało się, że 34 zawodników złowiło ryby, głównie szczupaki i okonie, a klasyfikacja przedstawiała się następująco:

I miejsce, tytuł Mistrza oraz puchar zdobył kol.  Rukasz Paweł –  Ostrołęka – 2410 pkt.

II miejsce kol. Garbulewski Łukasz  – Ostrołęka – 1370 pkt.

III miejsce kol Biegaj Mirosław – Małkinia - 1310 pkt.

IV miejsce kol. Kamieniecka Grażyna – Ostrów Maz.– 1110 pkt.

V miejsce kol.  Szostak Henryk – Komorowo– 1000 pkt.

VI miejsce kol. Kamieniecki Włodzimierz – Ostrów Maz. – 850 pkt.

VI miejsce kol. Kolczyński Henryk – Komorowo – 850 pkt.

Puchar i nagrody wręczał w imieniu Burmistrza, Dyr. MOSi R. kol. Bartłomiej Pieńkowski  w towarzystwie  Prezesa Koła kol. Gromka Mirosława.

Przed rozpoczęciem zawodów Burmistrz Ostrowi Mazowieckiej,  Pan Bauer Jerzy wręczył Paniom startującym w zawodach słodkie upominki.

Wśród wszystkich zawodników rozlosowane zostały różne upominki.

Składamy podziękowanie naszym strażnikom z Społecznej Straży Rybackiej za sterowanie łódkami z sędziami i pomoc przy pomiarach ryb.

Zawodnicy czekając na wyniki  zjedli ciepły posiłek, podzielili się wrażeniami i po wręczeniu nagród rozjechali do swoich miejscowości.   

Wasze komentarze (0)